Datlım Gofret Gıda San.Ve Tic. Ltd. Şti.

Datlım Gofret kuruluşu olarak faaliyetini sürdüren ,Türkiye’nin sevilen gofret markası olan Datlım Gofret,gofret imalatı yapan bir arkadaşımın firmasında arkadaşıma yardım ederek hayatıma girdi.O günden sonra; 1995 yılında kendi firmamızı kurarak üretimimize başladık.
 
1995 yılında tescillenen markası ile Datlım Gofret üretimine, tüketicinin damak zevkine uygun taleplerini karşılayarak üretimine devam edip ,üretim kapasitesini günlük ortalama 10,000 kg ‘ya kadar artırarak , işletmemizin büyümesini sağladık.
 
28 yıldır üretmekte olduğumuz gofret üretim faaliyetlerimizi Konya Ereğli / Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrika Üretim Tesisimizde devam etmekteyiz.
 
Bu çerçevede hedef ve vizyonumuzun daha da genişlemesi için 1995 yılından itibaren geldiğimiz bu günlerimizde satış pazarlama stratejimizi resmi kurum ve kuruluşlarla ,yurtiçi ve yurt dışı kurumsal firmalarla çalışmakla kanıtlamaktayız.
 
Ve halen siz müşterilerimiz için devam eden gofret üretimiyle hizmet vermekteyiz.
 
Türkiye de, atıştırmalık pazarında markalı ürün üreten ,en büyük firmalarından biri olan Datlım Gofret ,Globalleşme yolunda hızla ilerlemektedir. Sahip olduğu yenilik düşünce yapısı ve uygulama süreçleri ile hedeflerine ulaşarak Dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Bu bağlamda Türkiye’de faaliyet gösteren Bütün Kurumsal Firmalar ile çalışmaktan büyük onur duyan Datlım Gofret, tüketicilerimizin mutluluk kaynağı oldu, firmalarımızın desteği ile birlikte daha büyük hedeflere ulaşarak,

Vizyonumuzla,misyonumuzla ,kalitemizle firmamızın hedeflerine çalışma arkadaşlarımızla birlikte ulaşacağımıza inanarak,ürünümüzün tüm tüketicilerimize ulaşması için emek harcayan ,bizimle bu yolda devam eden firmalarımıza teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.
 

 

28 yıldır üretmekte olduğumuz gofret üretim faaliyetlerimizi Konya Ereğli / Organize Sanayi Bölgesindeki Fabrika Üretim Tesisimizde devam etmekteyiz.